DAMD Black Knight

DAMD Black Knight

DAMD, קיצור ל-‘Dream Automotive Development and Design’ היא סדנת שיפורים נחשבת אשר מייצרת קיטים לרכבים בשוק היפני המקומי. הסדנא הציגה לאחרונה קיט שיפורים לדור הרביעי של המיאטה / MX-5 אשר נקרא Dark Knight.

DAMD לא חסכה באביזרי קוסמטיקה ולכן העיצוב הכללי של ה-‘Dark Knight’ מאופיין בעיקר בחצאיות צד, מנתב אוויר קדמי ואחורי (דיפיוזר באנגלית) וספוילר מקרבון בתא המטען, כולם בצבע שחור עם פס אדום אשר משתלבים באופן מושלם על המרכב שנצבע בצבע שחור.

DAMA black knight (2)

הצבעים המובילים שחור ואדום לא פסחו על פנים הרכב והם נמצאים במושבי האלקנטרה הכוללים עיצוב מעוינים, בהגה ובדש-בורד, כולם בצבע שחור עם תפירה אדומה.

DAMA black knight (4)

ומה לגבי המכאניקה ?

DAMD שינו את מערכת הפליטה ל-4 יציאות (2 לכל צד) אשר משתלבות באופן מושלם עם הדיפיוזר האחורי ולמכונית הותקנו 4 חישוקים סופר קלים ממותג OZ האוסטרלי במידה 18 אינטש אשר נועלים צמיגי BridgeStone מדגם Potenza RE-002 במידה 215/35. מערך המתלים קיבל בולמים ממותג Spirit Racing Shocks אשר מספקים גם הנמכה ובעיקר הקשחה.

DAMA black knight (9)

את קיט הקוסמטיקה ניתן למצוא בעמוד הדגם שהחברה הקימה באתר הרשמי שלה וניתן לרכוש רק ביפן (בטוח שיהיו כאלו שיצליחו לייבא בדרכים מסוימות) אך כל השינויים המכאנים שהוזכרו לא נמכרים באתר אלא יועדו לדגם התצוגה בלבד.

DAMD לקחה בעבר את הדור השלישי של המיאטה ושדרגה גם אותו ובשיתוף פעולה עם מאזדה היא הציגה אותו באחת התערוכות שיפורים ביפן. לדגם היא קראה ‘Black x Metal’ והוא הוצג ב-2006.

damd

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.