סיכום שנת 2017

סיכום שנת 2017

שלום לגולשי האתר,

ברצוני לברככם ששנת 2018 האזרחית תהיה שנה טובה לנו ובפרט בכל מה שקשור להנאה ולתחזוקת המיאטה שלנו. מזה מספר שנים אני מתקין ללקוחותיי גגות ואני רוצה לומר תודה על הבעת האמון שנתתם בי, זה לא מובן מאליו. גם בשנה הבאה אני אמשיך להתקין גגות תוך כדי מתן שירות ומחיר מצוינים. לאחרונה אני בקושי מעדכן את האתר, אך זה ישתנה. החיים האישיים שלי קצת עמוסים כרגע ואין לי הרבה זמן פנוי. עמכם הסליחה.

תודה.

להלן סיכום קצר של שנת 2017

בארץ

שנת 2017 הייתה שנה מעט מאכזבת מבחינת נתוני מסירות של המיאטה החדשה בארץ, כ-16 מכוניות בלבד נמסרו ללקוחות הישראלים. כנראה המחיר הגבוה (נותר ללא שינוי) של המכונית ויחד עם שינויים בביקוש והמתחרות השונות גרמו לירידה במספרים. כולי תקווה שב-2018 המצב ישתנה לטובה.

הדור הראשון שבר שיא כאשר כ-18 מכוניות משנתונים 95-98 נפגשו בראשון לציון בחודש אוקטובר השנה. זו הפעם הראשונה שרואים כל-כך הרבה NA במקום אחד והזרוע עוד נטויה. חברי קבוצת NA מאמינים שניתן אפילו להגדיל יותר את כמות המכוניות במפגשי הקבוצה (ישנם קבוצות לבעלי שאר הדורות).

שנתון 98 נכנס למחזור שני טסטים בשנה, בהצלחה !

 

בעולם

הדור הרביעי של המיאטה מקבל עדכון ראשוני ומתחיל להשתחרר ב-2018.

מהדורת האבזור האחרונה והמיוחדת שמשתחררת לה לקראת סוף 2017 בשווקים שונים בעולם היא ה-‘Red Top’ המשלבת גג בצבע אדום כהה (אולי בורדו, קשה להבין מהתמונות) עם שילוב של פנים בהיר או חום (תלוי באיזה שוק הגרסה נמכרת).

מאזדה יפן התחילה להציע תכנית שחזור ותיקון לדור הראשון של המיאטה. בכך היא מכירה בדור הראשון כפריט אספנות קלאסי בעל ערך.

חברת BBR הבריטית מציעה קיט טורבו לדור הרביעי של המיאטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.