עדכון ראשון לדור הרביעי של המיאטה ומהדורת אבזור מיוחדת לשוק היפני

עדכון ראשון לדור הרביעי של המיאטה ומהדורת אבזור מיוחדת לשוק היפני

במסיבת העיתונאים שמאזדה ערכה בפתיחת תערוכת הרכב בטוקיו, מאזדה הציגה שני דגמי קונספט מרהיבים אשר מרמזים על דגמיה הבאים של מאזדה. יחד עם דגמי הקונספט, מאזדה הציגה את ליין הדגמים הנוכחי ושחררה מידע על העדכון הראשון שדור הנוכחי של המיאטה קיבל.

העדכון הראשון הוא יחסית קטן אבל משמעותי. אחת הנקודות שעליהן שהמיאטה קיבלה ביקורות שליליות היא נושא המתלים שהיו רכים מידי שגרמו לזוויות גלגול מוגזמות. מאזדה מדווחת שהיא כיילה מחדש את המתלה האחורי. העדכון הראשון גם כולל שינוי בהיגוי אשר מחדד יותר את ההיגוי במכונית. העדכונים אינם במשקל הרכב או ביחס המשקל בין הסרנים (50:50).

שני צבעים חדשים נוספים לליין הצבעים. הצבע האדום המיוחד שהופיע לראשונה עם ה-CX5 החדש, ה-Soul Red Crystal (אבולוציה לצבע Soul Red) והצבע האפור שהופיע לראשונה עם ה-CX9 החדש, ה-Machine Grey. מבחינת בטיחות, תחת מטריית ה-i-ActivSense אשר מכילה המון טכנולוגיות בתחום הבטיחות, המיאטה מקבלת גם עדכון בתאורה הכולל תאורה אדפטיבית (ALH).

מנוע ה-1.5 המלווה את הדור הנוכחי של המיאטה עודכן וכויל מחדש רק לגרסת ה-RF בעלת הגג הקשיח.

בנוסף לעדכון הראשון, מאזדה משחררת לשוק היפני בלבד (בהמשך אולי יצוצו גרסאות מקבילות בשווקים אחרים) מהדורת אבזור מיוחדת (כרגע לא ידוע אם היא מוגבלת או לא) הנקראת ‘Red Top’ המשלבת גג בד בצבע אדום דובדבן ופנים יום. פרטים יתווספו בהמשך.

כרגע אלו הפרטים, כשיהיו עוד פרטים, נעדכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.