מתיחת הפנים הבאה של הדור הרביעי של המיאטה : דעה

מתיחת הפנים הבאה של הדור הרביעי של המיאטה : דעה

עברו להן קצת יותר משנתיים מאז שהדור הרביעי של מיאטה החל להמכר לראשונה ונראה שמתיחת הפנים הראשונה עתידה להגיע בקרוב. מאזדה עדיין לא פרסמה שום ידיעה ומן הסתם אין עדיין שום מידע ברשת, אבל אם נלך לפי ההיסטוריה של המיאטה, יש לי הרגשה שבקרוב נראה מתיחת פנים ראשונה.

מה תכלול מתיחת הפנים הראשונה של ה-ND ?

לפי דעתי בראש ובראשונה מאזדה תכייל מחדש את מערך המתלים שקיבל ביקורות לא הכי חיוביות בדגם הנוכחי. למעשה מה שהיא תעשה היא תקשיח מעט את המתלה ותצמצם במידה רבה את זוויות הגלגול שגרמו להמון חובבי הדגם ולעיתונאות הרכב להרים גבה.

מאזדה תחליף את הצבע האדום (Soul Red 41V) הנוכחי עם הצבע החדש שלה שהופיע עם ה-CX5 החדש עוד השנה, הצבע (Soul Red Crystal 46V).

מתוך הקטלוג הישראלי של ה-CX5. דלק-מוטורס.

על פי ההיסטוריה של המיאטה ובפרט של הדור השלישי, מאזדה ככל הנראה תשנה את פגושי הרכב מעט כאשר עיקר השינוי יהיה בפגוש הקדמי. לפי דעתי מאזדה תשלב נגיעות ניקל במקומות מסויימים בפגוש. מאזדה תכניס לקטלוג גלגלים חדשים

פנים הרכב ככל הנראה יקבל ריפודים חדשים למושבים ומערכת המולטימדיה תקבל עדכון תוכנה (לא מזמן בחנתי את ה-CX5 וגיליתי התוכנה במערכת התעדכנה). אחד החסרונות בקבינה הנוכחית הוא שאין יותר מידי פתרונות אחסון, לפי דעתי מאזדה לא תשחק יותר מידי עם הקבינה והעיצוב הנוכחי ישאר גם במתיחת פנים.

ועכשיו לדבר החשוב ביותר. יחידת הכוח. אני לא רואה שינוי בהספק ומומנט יחידת הכוח. לפחות לא במתיחת פנים הראשונה של הדגם. אני מאמין שמאזדה אולי תכייל מעט את המנוע אך לא יותר מזה. בסה”כ המנוע מספק את הסחורה והמכונית מרגישה זריזה וחדה עקב המשקל הנמוך שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.