שנת 2019, ברוכה הבאה

שלום לגולשים

להלן סיכום שנת 2018 בכל הקשור למיאטה.

לראשונה הגיעה מהדורת אבזור מיוחדת לארצנו הקטנה. זו הפעם הראשונה שדלק-מוטורס ייבאו מהדורת אבזור מיוחדת ובכך הם יישרו קו עם כל העולם. למעשה, מאז שנות שיווקה של המיאטה עוד בשנת 90, מעולם לא הגיעה לארץ מהדורה שהיא שונה באבזורה מגרסאות הבסיס וכולי תקווה שבעתיד נמשיך לראות גרסאות אלו.

תמונה מתוך מפרט הרכב החדש

דגם ה-RF בעל הגג הקשיח בתצורת טארגה כנראה לא יעלה לארץ עקב ביקוש ומחיר שצפוי להיות גבוה משמעותית מדגם הבד הרך, וחבל.

סה”כ כמות מסירות לא כולל חודש דצמבר היא 6 לשנת 2018 ולפי הרישומים שלי (יכול להיות שאני טועה) בסה”כ 51 מכוניות מתחילת יבוא ה-ND. כולי תקווה שכמות המסירות ישתפרו החל משנה הבאה כאשר דלק-מוטורס יחלו למכור את  הדגם המעודכן בעל ה-181 כ”ס על שלל שיפוריו. בכל העולם הוא כבר החל להימכר והביקורות מעולות, מקווה שאצליח לשים את ידי על אחת המכוניות ואעלה לכם את התרשמותי.

בשאר העולם כרגיל היבואניות הוציאו לא מעט גרסאות אבזור מיוחדות אבל את מה שראינו בעבר עם שלושת הדורות הראשונים ככל הנראה כבר לא נראה יותר עקב שיקולי עלויות ולוגיסטיקה, אך כולי תקווה שאתבדה.

בארץ ישנם לא מעט קבוצות של בעלי מיאטות עקב סכסוכים ובעלי אגו, ואני אומר חבל. יש בארץ לפחות 500 מכוניות מכל הדורות וחבל שאין לנו “בית” אחד.

“עולם” שני הטסטים קיבל השנה את שנתון 98, ושנתון 2003 החל השנה עם אישורי הבלמים לבדיקות הרישוי. שיהיה בהצלחה לכולם בבדיקות הרישוי השנתיות. אנחנו עד סוף המסלול לאספנות.

בפברואר 2019 מאזדה מציינת כ-30 שנות ייצור למיאטה וככל הנראה בשנה הבאה ביפן נראה ארועים בעניין. אני מתכנן לטוס לשם, אם יש כאן חברה בעלי מיאטה והם בעלי תשוקה ואהבה למכונית והם מעוניינים לטוס בשנה הבאה, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר. אין לי עדיין פרטים כלל, אבל אבטיח לעדכן בקרוב. בכל מקרה, על מנת לציין את החגיגה, אפשר לעשות גם משהו בארץ.

שנת 2018 הייתה בעיניי שנה עם המון ארועים, המון עומס בחיי האישיים וכמו ששמתם לב, האתר לא עודכן הרבה זמן. אני מבטיח שהדבר יתוקן החל משנה הבאה.

שתהיה לנו שנה אזרחית טובה, מלאה בהנאה מנהיגה, דריפטים, צמיגים חרוכים ובעיקר חיוך מרוח מקצה לקצה.

שלכם,

שמוליק

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.