שירות החלפת גג למאזדה מיאטה – MX5

download החלפת גג למיאטה / MX-5

יש חורים בגג? האטימה לא טובה? החלון דהוי או סתם קרוע? מעוניינים להרכיב גג חדש למיאטה שלכם אך מפחדים להסתבך?

יש פתרון!

אני מספק שירות החלפת גג לכל דורות המיאטה/MX5 (החל מהדור הראשון ועד לדור האחרון) מכל הסוגים, צבעים וחומרים. כיום החלפת גג במוסכי הרשת של היבואן היא עסק מאוד יקר ומבדיקה אחרונה שעשיתי המחיר נשק לכ-18,000 ש”ח, סכום אסטרונומי במיוחד כשנאלצים להמתין לגג החדש כמה שבועות. החברה שאני ממליץ להזמין ממנה שולחת את הגג תוך מספר ימים בודדים מרגע ההזמנה (הזמנה מיוחדת לוקחת מעט יותר זמן), ותוך כשבוע עד שבועיים הגג נמצא בבית הלקוח. המותג שאני אוהב וממליץ הוא מותג רובינס אשר ידוע בתאימות המושלמת למסגרות הגג של המיאטה ובקיט המושלם (רצועות, ניטים ועוד אביזרים) שהם מספקים עם כל חבילה.

צברתי במשך השנים ניסיון טכני במוסכי הרשת של דלק-מוטורס ובפרט בפירוק והרכבת גגות מכל מיני סוגים וצבעים, לכן החלטתי להקל עליכם הרבה בתשלום ההרכבה. נכון להיום מחיר ההרכבה הוא המחיר הכי זול בארץ והיתרון שלכם הוא שאני מוכר מאוד במועדוני הרכב בארץ.

התשלום אותו אני גובה הוא בין הנמוכים בארץ והוא על העבודה בלבד ואת כל החלפים (גג, ועוד חלפים נלווים במידת הצורך) אתם מספקים (במידה והחלטתם להרכיב גג דרכי, רצוי להתייעץ עימי עוד בשלב הרכישה כיוון שזהו שלב חיוני). החלפת הגג תתבצע בבית הלקוח. צרו עימי קשר לקבלת הצעת מחיר.

תהליך הרכבת הגג אורך מספר שעות אך מובטח לכם שההרכבה תסתיים באותו היום, תלוי בשעת התחלת העבודה (סדנאות אחרות יכולות להשאיר את הרכב לפחות יומיים).

לפני שאתם יוצרים עימי קשר או בכלל מבצעים הזמנת גג, עיינו במאמר הבא שכתבתי. הוא יכול לתת לכם מושג כללי לגבי ההחלפה וחלפים נלווים שכדאי לרכוש במידת הצורך ואם יש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר.

מובטחת לכם עבודה מקצועית ואיכותית!!

צרו עימי קשר לפרטים דרך הטופס ואחזור אליכם (אנא ציינו את דור המיאטה שברשותכם).

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  טלפון ליצירת קשר:

  בחר את דור המיאטה שלך
  דור ראשון-90-97דור שני-99-04דור שלישי-05-14דור רביעי-15-

  בחר סוג גג
  וינילבד

  צבע

  ההודעה שלך

  החלפת גג למיאטה

   החלפת גג למיאטה