רמת אבזור חדשה ומוגבלת למיאטה / MX5 באנגליה – Icon

רמת אבזור חדשה ומוגבלת למיאטה / MX5 באנגליה – Icon

בחודש אפריל האחרון מאזדה דיווחה על ייצור מצטבר של כמיליון דגמי מיאטה / MX5  מתחילת הייצור בשנת 89. זהו אחד ההישגים המשמעותיים למאזדה בעיקר כשמדובר במכונית מסגמנט ייחודי. ל-MX5 יש היסטוריה גדולה מאוד של רמות אבזור שונות ששווקו בעולם תחת שמות וסמלים שונים (תוכלו לראות בדף הזה את רוב הגרסאות המיוחדות והמוגבלות בייצור ששווקו בעולם) ועתה היבואן באנגליה החליט למכור את רמת האבזור המוגבלת השנייה שלו בדור החדש, את ה-Icon.

02_MX-5_SVP_Hero

ה-Icon היא רמת האבזור השנייה של הדור החדש אחרי ה-Sport Recaro המיוחדת שהוגבלה לכ-600 יחידות. ה-Icon זכורה לנו עוד מהדורות הקודמים של ה-MX5 כשהפעם הראשונה ששם זה הופיע היה בדור השני והמשיך בדור השלישי. כמו ה-Sport Recaro, ה-Icon מוגבלת לכ-600 יחידות בלבד כאשר מחיר כל יחידה הוא 20,995 פאונד במטבע הבריטי.

את ה-Icon  הלקוח האנגלי יוכל לרכוש עם שני צבעים לבחירה, לבן (Crystal White Pearlescent) או אפור (Meteor Grey Mica) עם אלמנטים צבועים באדום כגון מסיטי זרימה וכיסויי מראות, ספוילר אחורי ובפרופיל היבואן הדביק מדבקות בסגנון דגם מרוץ בצבע אדום (חייב לציין שעל הגרסה הלבנה זה נראה מצוין). בשונה מה-Sport Recaro, יחידת הכח שמניעה את ה-Icon היא היחידה החלשה יותר בנפח 1.5 ליטר והיא קיימת בשני הצבעים המוצעים.

פנים הרכב מכיל מושבי עור שחורים עם תפירה אדומה ומערכת ניווט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.