מעוניינים להתקין מערכת דאבל דין בדור הראשון של המיאטה?

מעוניינים להתקין מערכת דאבל דין בדור הראשון של המיאטה?

שוק מערכות הדאבל-דין (2DIN) היום נמצא בשיא הפופולריות שלו. ניתן להרכיב מערכות חכמות המבוססות אנדרואיד או מערכות פשוטות יותר במחירים שהיום הם מצחיקים לעומת המחירים שהיו לפני מספר שנים. גם בדור הראשון של המיאטה / MX5 ניתן להרכיב אך לצערנו לאחר ההרכבה מתגלה רווח גדול בין הקונסולה המרכזית לבין המערכת.

למה זה קורה?

רוב מערכות המולטימדיה היום הן בתקן 2 דין (מידה 180 מ”מ לרוחב על 100 מ”מ לאורך לפי תקן  ISO 7736). הפתח בקונסולה המרכזית של המיאטה מהדור הראשון הוא 2.5 דין (180 מ”מ רוחב על 125 מ”מ) ולכן כשמתקינים מערכת דאבל דין סטנדרטית, מתגלה לנו רווח בין הקונסולה לבין המערכת. ניתן לצמצם את הרווח הזה על ידי התקנת מערכות שהגובה שלהן הוא מעט יותר מ-100 מ”מ אך קיים סיכוי שעדיין יישאר רווח.

אך יש פתרון טוב יותר!

חברת JASS PREFORMANCE הוציאה את המתאם הבא שדואג לשמור על 0 מ”מ רווח בין הקונסולה לבין המערכת וכאקסטרא, היא גם מספקת הגנה טובה יותר מפני גניבה (הקיבוע של המערכת הוא פנימי ועל ידי ברגים). אני התקנתי את המתאם ביום שישי האחרון והתוצאה מושלמת (היו לי עוד אלמנטים בצבע כסף כך שהמתאם הכסוף השתלב מושלם עם הצבעים הכלליים בדש-בורד). 

איך מתקינים ?

לאחר שתסירו את הקונסולה המרכזית, תחברו את המתאם לחלק האחורי של הקונסולה באמצעות 6 ברגים (שימו לב, תצטרכו להשיג ברגים כי הם לא מסופקים). ברגע שתרכיבו את המתאם הוא יהפוך לחלק בלתי נפרד מהקונסולה. השחילו את המערכת אל המתאם, הדקו עם ברגים והתקינו בחזרה בעדינות את הקונסולה במקומה.

מהיכן משיגים ? 

ניתן לרכוש את המוצר בחנות AUTOLINKMX5.COM באנגליה.

IMG-20160527-WA0013 IMG-20160527-WA0021

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.