מי רוצה 525 סוסים ב-ND שלו?

מי רוצה 525 סוסים ב-ND שלו?

צר לי, מראש לא תקבלו, אלא אם כן אתם תושבי ארה”ב או שאתם מספיק משוגעים ובעלי מעות כדי לרכוש מכונית בארה”ב שכבר מוסבת ולייבא אחת לארצנו. אז מה יש לנו כאן ?

Flyin'+Miata+ND

חברת Flyin’ Miata, חברה בעלת שם וניסיון ארוך שנים עם מוצרי שיפורים למיאטות לקחה את ה-ND, הדור הרביעי של המיאטה / MX-5 לקצה. הסבת מיאטות מהדורות הקודמים כבר בוצעה על ידם בעבר והסבת הדור החדש של המכונית בוצעה מיד כשהמכונית החדשה השתחררה לשוק.

מתחת למכסה המנוע

מה דעתכם על 525 סוסים המופקים ממנוע LS3 מקונצרן GM ? נשמע כיף נכון?, במיוחד אם אתה פונה לתחום מרוצי הדריפטים כשאתה מבין שעל המסלול הסגור והמפותל, כוח מנוע רב הוא דבר שתמיד יתקבל בברכה. אך מה לגבי תוספת המשקל? מאז ומתמיד מאזדה התגאו במשקל נמוך וביחס משקל כמעט קרוב ל-50:50 בין הסרנים מתחילת ייצור המיאטה ב-89 ועד לדור הרביעי. מה קורה במיאטה המוסבת? Flyin’ Miata מספרים לנו על תוספת משקל יחסית זניחה ומשקלה החדשה של המוסבת עומד על כמעט 1176 ק”ג. כל הכוח שהמנוע האדיר הזה מייצר עובר דרך תיבת הילוכים בעלת 6 של חברת Tremec הילוכים מדגם מגנום T56 ומגיע לגלגלים באמצעות סרן אחורי של שברולט קאמרו. יחד עם כל יחידת ההנעה, Flyin’ Miata התקינה מערך מתלים ובלמים חדשים והותקן גם כלוב התהפכות בתא הנוסעים.

המחיר המשוער למיאטה מוסבת שכזו יעלה באזור ה-50,000 דולר אמריקאי בערך באותו אזור שהמיאטה CUP שאתה ניתן להתחרות במרוצים עולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.