מיאטות קצת אחרות – פוסט משעשע

מיאטות קצת אחרות – פוסט משעשע

אני חייב לציין שאני לא חסיד של הדברים האלה, אבל תמיד נחמד להשתעשע מהיצירתיות של האנשים (כנראה עודף של פנאי וזמן). אנשים, עזבו את המיאטות המסכנות שלכם, לכו תהרסו מכוניות אחרות (-;

הנה דוגמא אחת. כנראה שאותו אדם תמיד חלם לנהוג ב-Monster Truck אבל לא היה בידו הממון בשביל לבנות פרויקט כזה. אז מה הוא עשה ? לקח לו מיאטה תמימה והסב אותה לשטח. בעל המיאטה הרכיב לה גלגלי שטח, החליף את מערך המתלים והגביה את המכונית בצורה קיצונית. דריפטים הוא כבר לא יוכל לעשות בכביש. חבל.

 

טוב, האדם הזה אולי לא הרס את המיאטה שלו, אבל הוא בטח הרס מיאטה אחרת, אחרת לא היינו מבינים מה עושה אחוריים של מיאטה בתור נגרר. התא מטען של המיאטה הוא דיי קטן בנפח, ואין ספק שהרעיון היצירתי הזה מכפיל אותו פי שניים.

הבחור כנראה אוהב מכוניות HOTROD, אחרת לא ברור מה עלה בדעתו כשהוא החליט לחתוך את החלק הקדמי של המכונית שלו ופשוט לשלוח אותו לפחות מטר וקצת קדימה. על הדרך הוא גם התקין מערכת יחידת כוח אחרת. יישר כוח !

והנה בחור שהחליט ששני מקומות לא מספיקים לו. אז מה עושים? חותכים ומאריכים. הבחור יצר לו גרסת לימוזינה צנועה. מה שבטוח, שעכשיו כל נוסעיו יוכלו ליהנות מהשמש האמריקאית.

וזו עוד גרסה מוארכת אך היא מזכירה גרסת PICK-UP

וכן, גם זו מיאטה שהוסבה. מזכירה קצת מיצובישי, לא?

ובנימה זו, אבקש. תפסיקו להתעסק עם המיאטה החמודה שלכם (-;

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.