מוסך פרץ פחחות וצבע

מוסך פרץ פחחות וצבע

צריכים לתקן חלקי מרכב במיאטה שלכם? או שחשקה נפשכם בחידוש הצבע או בצביעה בצבע אחר? אני מעוניין להמליץ על עסק מדהים לפחחות וצבע שממוקם בנתניה. הבעלים עצמו (ליאור פרץ) הוא בעל מיאטה ובגלל האהבה שלו למכונית הוא מבין את הצורך של בעלי המיאטות לעבודה מקצועית ואיכותית לכן הוא לא מתפשר וכל פרויקט שלו יוצא מדהים.

peretz-1

על המוסך

הוקם בשנת 1995 על ידי יעקב פרץ לאחר שנים רבות של ותק במקצוע שהחל לעסוק בו עוד בצבא.

המוסך מחולק ל2 מחלקות:

1-מחלקת הפחחות:במחלקה מכשור מיוחד כגון מכשיר מתיחת שלדות ייחודי,מכשירים להוצאת מכות ללא צורך לקדוח או לחתוך חלקים ברכב,ליפט מספריים מבית וורטר נמוך במיוחד לרכבים נמוכים,וכמובן הכלים הנורמטיבים והבסיסים לביצוע כל פעולות הפחחות.

במחלקת זאת דגש רב על דיוק העבודה על מנת להגיע לתוצאה בה החלק עליו מתבצעת הפחחות מגיע ליישור המקסימלי בכמה שפחות חומרי מילוי,על מנת לעשות זאת הקו המנחה בעבודה הוא ליישר כמה שניתן את החלק מינימום ב90% על מנת לצמצם את כמות חומר המילוי מה שנותן תוצאה יפה בדומה למראה פח מקורי ללא חומר מילוי.

בחומר המילוי אין כמובן פשרות ומשתמשים אך ורק בחומר איכותי מבית evercoat.

 2-מחלקת צבע:במחלקת הצבע מכשור מתקדם וחדיש ביותר,תנור צבע איטלקי חדש מבית saima בעל 2 מערכות פילטור למניעת ליכלוך בצבע ומערכת שאיבה

 עוצמתית של  39,000 מטר קוב’ לשעה.

אקדחי צבע מבית sata בעלי פיזור צבע אולטמטיבי מה שנותן מראה וגימור יפה לצבע בנוסף גם ערכת הכוסות לצבע rps  אשר עוזרות בפיזור הצבע והלכה מה שנותן גימור גבוהה הן בצבע והן בלכה.

מייבש אוויר איטלקי אשר מונע חדירת מים מהלחות באוויר הדחוס אל הצבע.

כל החומרים במחלקת הצבע הינם חומרים אכותיים ביותר מבית ppg הגרמנית.

צוות הניהול:

פרץ יעקב בעל המוסך וותק של מעל 40 שנה במקוצע בעל הסמכות מקצועיות בפחחות ויישור מרכבים וצבע

פרץ ליאור מנהל מקצועי במוסך והצבעי בעל וותק של מעל עשור שנים בתחום הרכב בעל הסמכת הנדסאי רכב חובב רכבים מושבע עם אהבה גדולה מאוד מיאטות והכרות טובה עם המיאטה על כל דגמיה.

כתובת המוסך : הקדר 51, נתניה
פרטי קשר : 054-246-8443