מהדורת אבזור מוגבלת ראשונה לשוק האנגלי, ה-Recaro

אנחנו ומאזדה אוהבים גרסאות מיוחדות. מאז שנחשפה המיאטה לראשונה ב-1989 מאזדה זיהתה את הפוטנציאל הגלום בהוצאת גרסאות אבזור מיוחדות שלעיתים היו גם מוגבלות במספר היחידות שנמכרו בשווקים שונים. כמעט בכל שוק מאזדה שיווקה גרסא אשר נמכרת במקביל לגרסאות ‘הרגילות’ ונבדלת בעיקר באבזור ובהיצע הצבעים.

לאחר שהשוק היפני קיבל את ה-RS והשוק האמריקאי קיבל את ה-Launch Edition ואת ה-Club, הגיע תורו של השוק האנגלי לקבל גרסא ראשונה משלו.

כאות מחווה לשיתוף פעולה ארוך שנים, ה-‘Recaro’ נקראה על שם המותג המפורסם שמייצר אביזרי אפטרמרקט למכוניות ולעיתים יצרניות רכב מציידות את אביזריו בכלי רכבם. למאזדה יש שיתוף פעולה היסטורי עם המותג Recaro. בגרסא מוגבלת זו אשר הוגבלה לכ-600 יחידות בלבד, מאזדה ציידה את המושבים של המותג המפורסם יחד עם חישוקי 17 אינטש בעיצוב מרהיב, חצאיות צד, קדמיות ואחוריות שחורות (צבע Briliant Black), ספויילר אחורי.את ה-‘Recaro’ ניתן היה לרכוש בשני צבעים, אדום (Soul Red) ולבן קרמי (Ceramic Metallic).

את גרסאת ה-‘Recaro’ ניתן לרכוש רק עם מנוע 2.0 ליטר כאשר תיבת הילוכים ידנית בעלת 6 הילוכים משודכת לו. כל גרסא כזו עולה כ-24,295 פאונד.

לנו נותר לקוות שאי פעם השוק הישראלי יקבל גם כן גרסא מיוחדת, ככה סתם, בשביל ‘הטעם הטוב’.

[youtuber youtube=’http://www.youtube.com/watch?v=XYQYru0BNpk’]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.