מאזדה מתכוננת לתערוכת הרכב Tokyo Auto Salon 2017

מאזדה מתכוננת לתערוכת הרכב Tokyo Auto Salon 2017

מאזדה מתכננת להציג בביתן שלה בתערוכת הרכב והאביזרים היפנית מספר דגמים. בשונה מתערוכת Tokyo Motor Show שהיא יותר תערוכת רכב, ה-Tokyo Auto Salon  היא יותר תערוכה שמציגים בה שיפורים ואביזרים והיא יותר מזכירה את תערוכת SEMA האמריקאית שמתקיימת כל שנה. התערוכת תתקיים בתאריך 13-15 בינואר בטוקיו.

כמחווה לדור הראשון, מאזדה הולכת להציג את הדור הרביעי בצבע האדום המקורי שהדור הראשון שווק איתו, אדום Classic Red. זו הפעם הראשונה שהודר הרביעי מקבל את הצבע הנ”ל וכולי תקווה שמאזדה תשלב את הצבע הוותיק בהיצע הדגמים. לפחות בתמונות המכונית נראית מצויין. יחד עם הדור הרביעי יוצג גם הדור הראשון באותו הצבע כדי להראות את הקשר הישיר בין הדורות למרות הקפיצה.

עוד דגם שיופיע בתערוכה הוא ה-MX5 Global Cup שכבר כתבנו בעבר עליו. ה-MX5 Global Cup היא מכונית מותאמת למסלול בלבד והיא חלק מתוכנית המירוצים הגלובאלית של מאזדה. כל המכוניות שנמכרות הן זהות במפרט הטכני ובביצועים ומה שמבדיל מכונית אחת מהשנייה הוא ביצועי הנהג.

הדגם השלישי מהדור הרביעי שמאזדה הולכת להציג היא גרסת קרבית של ה-RF בעלת הגג הקשיח. לדגם זה הולבש קיט אווירודינמי של MazdaSpeed, מתלים מתכווננים, חישוקי BBS, מושבי אלקנטרה, דוושות מאלומיניום ומערכת פליטה משודרגת.

יחד עם דגמי המיאטה מאזדה תציג גם את ה-CX3, CX5 והמאזדה 2 החדשים.

למידע נוסף

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.