מאזדה ארה”ב מתחילה לשווק את ה-RF, תחילה במהדורת אבזור מיוחדת – עדכון בפוסט

מאזדה ארה”ב מתחילה לשווק את ה-RF, תחילה במהדורת אבזור מיוחדת

ה-RF (Retractable Fast) היא גרסת הגג הקשיח של הדור הרביעי שהוצגה בתערוכת הרכב הבין לאומית בניו-יורק בחודש מרץ השנה. כשמאזדה דיווחה לפני התערוכה שהיא הולכת להציג דגם חדש, רבים לא האמינו שהיא תלך כל-כך רחוק. כן, היו השערות על דגם עם גג קשיח, בדיוק כמו שהוצגה ה-NC PRHT (גג קשיח) בתערוכת הרכב בלונדון, כשנה לאחר חשיפת דגם הבד רך, אך מאזדה הפתיעה וייצרה הפעם גרסת גג קשיח בתצורת Targa, אשר מזכירים מאוד את מבנה הגג בדגמי פורשה 911 Targa. מנגנון פתיחת/סגירת הגג פועל כ-12 שניות ובפרופיל הצד הוא מקנה למכונית מראה אלגנטי ייחודי.

כ-5 חודשים לאחר החשיפה בניו-יורק, מאזדה מדווחת היום שמהדורה מוגבלת של כ-1000 יחידות יוצעו ללקוחות אמריקאים נאמנים אשר ‘דמה’ של מאזדה זורם בעורקם. המהדורה המיוחדת משלבת את הצבע אפור הייחודי (Machine Gray Metallic) שאתה נחשפה המכונית, ופנים דו-גווני המשלב מושבי עור חומים יחד עם דיפונים ודש-בורד חום. חלקו העליון של גג המכונית נצבע בצבע שחור בגימור מבריק (גימור Piano) והמכונית תוצע עם יחידת הכח החזקה של המיאטה, מנוע בנפח 2.0 ליטר כאשר ללקוח תוצע אופציה לבחירת תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית, שניהם בעלי 6 הילוכים.

2016-mx5-rf-convertible-mde-mx5-rf-gallery

המהדורה המיוחדת תחל להימכר בהזמנה מוקדמת לאנשים הרלוונטים ולאחר שמכירת כל ה-1000 יחידות תסתיים, ה-RF תמשיך להימכר אך היא תוצע בצבעים הרגילים והסטנדרטיים. הלקוחות שיצליחו לשים את ידם על המהדורה המיוחדת יזכו לקבל גם שעון יחודי ממותג טורנאו (Tourneau ) אשר תואם למכונית.

פרטים נוספים ומחירים על ה-RF המיוחדת יתפרסמו בקרוב.

עדכון : הגרסה המיוחדת והמוגבלת של ה-RF תשווק בתחילת שנה הבאה.

לאתר מאזדה ארה”ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.