להתראות מיאטות

זהו,רגע מסירת המיאטות שלנו לנמל אשדוד הגיע וביום חמישי האחרון ה-11/9/14, הגענו לחברת הספנות אלאלוף בנמל אשדוד (בניין צים) על מנת להתחיל את התהליך.

כמובן שאני הייתי חייב להגיע מוקדם יותר, כשעה קודם לפני שחברי נועם הגיע וכשהוא הגיע, הוא גם כמעט גרם לי לחזור בחזרה, אבל באמבולנס (סתם סתם).

נכנסנו לבניין והתחלנו את התהליך בזה שביקרנו את סנדרה מקומה 3 ואז היא הנחתה אותנו לרדת לחברת אינטרדל (חברה שמספקת שירותי עמילות מכס) ומשם נתחיל את כל התהליך. אז ירדנו לחברה שנמצאת בקומה 1 באותו הבניין, הכרנו את הסנדרה השנייה (שתיהן נחמדות מאוד) ואחרי קצת צחוקים ובדיחות בחורה בשם שושי ירדה איתנו למכוניות והתחלנו לנסוע אל תוך הנמל. המכוניות נבדקו בבדיקות מכס על ידי בחורה קצת עצבנית בגלל מזגן שהתקלקל באותו היום, ובסופו של כל התהליך המכוניות חנו בתוך מחסן מקורה, ממתינות לרגע ההעמסה ביום שבת.

20140911_110335[1]

 

ישנו כלי אינטרנטי מאוד נחמד שבאמצעותו ניתן לגלות פרטים טכניים על הספינה, מיקומה והיעדים שלה. מן הסתם, לחוץ כמו טמפון החלטתי לעקוב לפחות מספר פעמים ביום אחר הספינה כדי להפחית את החששות שלי.

זהו, ביום ה-19/9 המכוניות אמורות לרדת מהספינה בנמל ראוונה ואנחנו טסים מספר ימים אחרי. נרכשו כרטיסי טיסה ישירים ללא עצירות ביניים למילאנו, משם נשכור רכב וניסע לאסוף את המכוניות ביום שלמחרת.

עדכונים בהמשך

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.