לאן הצהוב נעלם ?

לאן הצהוב נעלם ?

האם אי פעם נראה מיאטה מהדור הרביעי יורדת מפס היצור כאשר היא לבושה בבגדים צהובים? נכון לעכשיו, לא נראה שיש כוונות מהיצרנית להכניס את הצבע הצהוב להיצע הצבעים אך ההיסטוריה מלמדת אותנו שלעתים שווה להמתין, כך היה עם הדור השלישי שרק לאחר המתיחות פנים, הוא קיבל את הצבע הצהוב.

אם נחזור לעבר, נגלה שמאזדה הציעה לראשונה את ה-NA, הדור הראשון של המיאטה, בצבע צהוב. הדור הראשון של המיאטה הציג חזות חייכנית, ונראה שרוב הצבעים הבהירים החמיאו למכונית מאוד. גרסה זו נקראה ביפן J-Limited  והיא הוגבלה לכ-800 יחידות. מרכב המכונית נצבע בצבע צהוב (SunBurst Yellow) והיא החלה להמכר בשנת 1991 יחד עם דגמי הבסיס של המיאטה. בהמשך הצבע שווק בעוד מדינות. הצהב הצהוב רשם הצלחה כבירה ונתוני המכירות החמיאו ליצרן.

J-Limited

J-Limited

הצבע הצהוב לא פסח על הדור השני כאשר מאזדה הציגה בשנת 2000 באנגליה את ה-California שקיבלה את אותו הגוון כמו בדור הראשון. הדור השלישי קיבל לאחר המתיחת פנים הראשונה ב-2009 גוון אחר של צהוב (Competition Yellow), כמספר שנים מתחילת שיווק הדגם.

אז האם נראה בעתיד את הצהוב נכנס לחיינו והופך את הדור הרביעי לשמח יותר? כולי תקווה שכן. מאז ומתמיד המיאטה הייתה מכונית שובבה במראה ובהתנהגות הכביש שלה, ואני חושב שיהיה חבל אם מאזדה תפספס הזדמנות לשלב את הגוון המיוחד בדור הרביעי של המכונית. לבינתיים, ניתן להתרשם מפרויקטים כגון פרויקט זה של חברת Duckד Gardens היפנית.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.