והשוק הבריטי מפגיז שוב : מהדורת אבזור חדשה לגרסת ה-RF

והשוק הבריטי מפגיז שוב : מהדורת אבזור חדשה לגרסת ה-RF

כמה כיף לקום בוקר אחד ואז לגלות שהדילר באנגליה החליט לשווק עוד מהדורת אבזור מוגבלת ומעניינת לדור הרביעי של המיאטה. עכשיו זו תורה של גרסת הגג הקשיח לקבל מהדורת אבזור חדשה. למהדורה המוגבלת החדשה קוראים Sport Black והיא נמכרת במקביל למהדורת האבזור המיוחדת המתבססת על הדגם עם הגג הרך ה-Z-Sport שהחלה להמכר עד לא מכבר.

אז מה מאפיין את המהדורה זו?

בעיקר תוספות בגימור שחור מבריק (Piano Style) על צבע (Eternal Blue Mica ) שמוצע באופן בלעדי למהדורה זו. פירוט התוספות בגימור שחור מבריק כוללים ספויילר אחורי, מראות וחישוקים בעלי גימור Gun Metal  כאשר פנים הרכב כולל שטיחים וספי דלתות יחודיים.

ה-Sport Black מתבססת על דגם ה-RF עם מנוע בנפח 2.0 ליטר. פנים הרכב קיבל מושבי עור סטנדרטיים, חיישני גשם, חיישני חניה אחוריים ותאורה ראשית אוטומטית. בחלק המכאני, הסרן האחורי שודרג למוגבל החלקה.

ה-Sport Black תחל להמכר בסוף חודש מאי דרך הדילרים באנגליה כאשר היא מוגבלת לכ-300 יחידות בלבד. המחיר המומלץ לכל יחידה הוא כ-25,695 במטבע האנגלי.

 

**** ועכשיו קצת היסטוריה.

לדילר באנגליה יש נטייה לחזור על שמות בכל מה שקשור למהדורת האבזור המוגבלות והמיוחדות שהוא שיווק לאורך השנים. לכן נכנסתי למאגר המהדורות שיצרתי בשנים האחרונות וגיליתי שבשנת 2011 הוא שיווק את הדור השלישי של המיאטה, ה-NC, באותו השם בדיוק. המאפיינים היו פחות או יותר אותם מאפיינים אך צבע המרכב היה ירוק יחודי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.