המיאטה שטבעה עקב ההצפות בלואיזיאנה הולכת לחזור לכביש

המיאטה שטבעה עקב ההצפות בלואיזיאנה הולכת לחזור לכביש

בסרטון מפורסם שהתפרסם במדיה החברתית לפני מספר ימים ראינו ניסיונות חילוץ של אשה וכלבה מהמיאטה שלה שטבעה עקב ההצפות שנגרמו משטפונות בלואיזיאנה. האשה וכלבה חולצו בשלום אך מצבה של המיאטה לאחר שמים בוציים חדרו לכל חור ופינה אפשריים היה בכי רע. היה נראה שהמיאטה הזו הולכת להיות מושבתת עד שבחור אדיב בשם איתן קסטילה החליט לאחר שהוא ראה את הסרטון לאתר את בעלי המכונית דרך הרשתות החברתיות במטרה שיתנו לו לשפץ את המכונית ולהחזירה למצב נסיעה והכל, ללא עלות מצד הבעלים.

קסטילה הוא חובב מיאטה מושבע ובהיסטוריה שלו הוא פירק את המיאטה שלו מספר פעמים וזאת על מנת לשפצה ולשדרגה ויש לו הרבה ניסיון עם המכונית הקטנה. לאחר שהוא ראה את הסרטון הוא מספר שהוא לא יכל לחשוב שהמיאטה האדומה תישלח לגריטה ובגלל שאצלו לא נגרם שום נזק לרכוש עקב הסופה שהייתה, הוא הרגיש בר מזל ומחויב לעזור לבעלים של האדומה להחזיר אותה למצב נסיעה.

קרדיט :http://jalopnik.com/

קרדיט :http://jalopnik.com/

יום אחד הבעלים של המיאטה קיבלו טלפון מקסטילה שביקש לקחת את המכונית לגראז’ שלו והם אמרו לו שאין באפשרותם לשלם על השיפוץ והם לא חושבים שכדאי, אך הם הופתעו כשקסטילה אמר להם שהשיפוץ יהיה בחינם ושיש לו מלא חלקים מיותרים שיכולים לעזור לו. הם מצידם שמחו מאוד והודו לו מאוד. קסטילה הולך להעזר גם באנשים מהפורומים שהוא חבר בהם ולכן אנו מאמינים שהשיפוץ יהיה מהיר ויעיל ומי יודע, אולי האדומה הקטנה והמסכנה הזו תקבל בונוס בצורת תוספת כח ושדרוג כללי.

נמשיך לעקוב ונעדכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.