ברכות למאזדה, המיאטה קוטפת שני תארים נחשקים

ברכות למאזדה, המיאטה קוטפת שני תארים  נחשקים

מאזדה חשה גאווה עצומה בימים אלו. לפני מספר ימים היא הדהימה את עולם הרכב עם דגם הגג הקשיח החדש של המיאטה (נקרא Miata MX5 RF) בתצוגה פרטית לעיתונאי רכב בתערוכת הרכב בניו-יורק, ורק אתמול המיאטה החדשה זכתה בתואר ‘מכונית השנה העולמית 2016’ ובתואר ‘עיצוב רכב השנה העולמי 2016’. למעשה זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שאותה מכונית זוכה בשני תארים בו זמנית ולכן מאזדה חשה גאווה עצומה, ויש לה על מה.

MX5 Miata RF

למעשה, מאזדה כבר זכתה בעבר בתואר ‘מכונית השנה העולמית’ עם המאזדה 2 מהדור השני (2008), ואפילו המיאטה מהדור השלישי התברגה בין שלושת הפיינליסטיות בשנת 2006 וגם המאזדה 3 החדשה בשנת 2014 הייתה בשלישייה הראשונה.

P1J11999s

P1J12000s

קצת על התחרות.

התחרות נוסדה בשנת 2004 על ידי קבוצת עיתונאים מרחבי העולם. השנה, פאנל השופטים מנה כ-73 עיתונאי רכב מ-23 מדינות אשר נאלצו לדרג את המכוניות החדשות שיצאו בשנה האחרונה. הדור החדש של המיאטה התמודד בעיקר עם 9 מתמודדות ובניהן;  מרצדס GLC, אודי A4 , במוו X1, יונדאי טוסון, יגואר XE, לנד רובר דיסקוברי ספורט, מאזדה CX-3, סקודה סופרב וטויוטה פריוס והוא ניצח בהפרש נקודות זעיר את המרצדס GLX ואת האודי A4.

בתואר ‘עיצוב רכב השנה העולמי’ המיאטה השאירה מאחור את ה-CX-3 של מאזדה וגם את ה-יגואר XE יחד עם הקדילק CT6 והלנד רובר דיסקוברי ספורט שנשארו מאחור.

מאזדה, המשיכי כך !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.